header

Twój cel
Nasza wiedza
Wspólny sukces
klienci

434

Klientów

lat na rynku

8

Lat na rynku

zakończone sprawy sądowe

1923

Zakończone sprawy sądowe

proekty inwestycji

33

Projektów inwestycyjnych

Obsługa prawna firm

Biurokracja od lat stanowi jedną z największych przeszkód w rozwoju polskich przedsiębiorstw. Korzystając z usługi jaką jest kompleksowa obsługa prawna firm, nie będziecie Państwo musieli tracić czasu na śledzenie zmian w przepisach, a wszystkie formalności załatwią za Was nasi prawnicy.

 

Swoją ofertę kierujemy zarówno do podmiotów od lat obecnych na rynku, jak i osób, które dopiero planują założyć własną działalność. Pomożemy w wyborze optymalnej formy prawnej prowadzenia firmy, przeprowadzimy przez proces rejestracji czy przekształceń (np. z jednoosobowej działalności w spółkę z o.o.). Wieloletnie doświadczenie i szeroki zakres specjalizacji prawników i radców prawnych dla firm zatrudnionych w naszej kancelarii daje Państwu gwarancję, że poradzą sobie oni nawet z nietypowymi sprawami. Ofertę kompleksowej obsługi prawnej dedykujemy szczególnie firmom z Krakowa, i powiatu krakowskiego. Jeżeli Wasze przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w innej części Polski, również nic nie stoi na przeszkodzie nawiązania współpracy. Po założeniu indywidualnego konta w panelu klienta udostępnionym na naszej stronie, będziecie mogli Państwo skorzystać z porad prawnych dla firm online.

Nasza oferta

Obsługa prawna przedsiębiorców świadczona przez kancelarię Proniewski & Przybyłka obejmuje następujące usługi:

wsparcie w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej,

pomoc w rejestracji spółek oraz procesach przekształceniowych,

opracowywanie wzorów umów, statutów, regulaminów oraz opiniowanie dokumentów obejmujące wskazanie potencjalnych zagrożeń i propozycji korzystnych modyfikacji,

skuteczną windykację należności (sądową oraz polubowną),

doradztwo w procesach restrukturyzacyjnych oraz upadłościowych,

reprezentację przed sądami i organami administracji,

pomoc prawną dla firm w uzyskaniu licencji, koncesji i zezwoleń,

wsparcie w zakresie ochrony danych osobowych (m.in. rejestracja zbiorów danych w GIODO czy wdrożenie polityki prywatności)

porady prawne dla firm.

 

Obsługa prawna firm świadczona przez naszą kancelarię, daje Państwu komfort działania. Z nami nie zaskoczy Państwa żadna nowelizacja przepisów, a podejmowane przez Was decyzje będą odznaczać się nie tylko racjonalnością ekonomiczną, ale również umocowaniem na gruncie obowiązującego prawa.

 

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii oferujemy doraźną pomoc (np. porada prawna w konkretnej sprawie, napisanie wniosku, pozwu i innych pism procesowych) oraz stałą obsługę prawną przedsiębiorstw i spółek. Mogą się Państwo z nami skontaktować, odwiedzając jedno z nasz biur w Krakowie lub Tychach bądź też telefonicznie lub mailowo. Niezbędne szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce „Kontakt”. Zapraszamy.

Kontakt

Logo

NIP: 9442193874
REGON: 120814066

SIEDZIBA KANCELARII

ul. Konopnickiej 5/4
30-302 Kraków
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94

(+48) 609 521 683

BIURO TYCHY

ul. Wschodnia 18
43-100 Tychy
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

BIURO ŚWIĄTNIKI

Franciszka Bielowicza 57/3
32-040 Świątniki Górne

(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

Panel klienta

Każdy z naszych Klientów otrzymuje swoje konto w Panelu Klienta.