header

Twój cel
Nasza wiedza
Wspólny sukces
klienci

434

Klientów

lat na rynku

8

Lat na rynku

zakończone sprawy sądowe

1923

Zakończone sprawy sądowe

proekty inwestycji

33

Projektów inwestycyjnych

Prawo pracy adwokat

Relacja na poziomie pracodawca — pracownik w niektórych przypadkach może generować pewne wątpliwości lub sytuacje sporne wymagające asysty adwokata. Okoliczności, o których mowa to między innymi bezpodstawne zwolnienie, opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia czy spory o odszkodowanie. Na szczęście w takich przypadkach po Państwa stronie stoi prawo pracy, które reguluje wspomniane aspekty życia poprzez określone przepisy.

 

Jeżeli zostaliście Państwo niesprawiedliwie potraktowani przez pracodawcę, to absolutnie nie stoicie na straconej pozycji. Doświadczony prawnik, specjalizujący się w prawie pracy podpowie Wam jak dochodzić swoich praw. Porady z tego zakresu możecie uzyskać od naszych adwokatów, których wykształcenie oraz wieloletnia praktyka zawodowa uchronią Was przed przeciągającym się postępowaniem i zwiększą szanse na to, że zakończy się ono po Waszej myśli. Nasza kancelaria prawa pracy to doskonałe rozwiązanie, jeśli potrzebujecie Państwo skutecznego wsparcia adwokata w Krakowie.

 

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi z zakresu prawa pracy, jednak nie jest to jedyna dziedzina prawa, w której się specjalizujemy. Jeżeli Państwa sprawa wydaje się nietypowa, tym bardziej zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Indywidualne podejście do każdego Klienta, zdobyte wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie wyniesione z prowadzenia podobnego typu spraw, sprawia, że jesteśmy w stanie Państwu pomóc nawet w najbardziej skomplikowanych i nieszablonowych sytuacjach. Dla Państwa wygody prowadzimy biura nie w jednym, a aż w trzech miastach. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w Krakowie, Tychach i Świątnikach Górnych, gdzie skutecznie wyjaśniamy zawiłości prawa pracy i wspólnie rozwiązujemy Państwa problemy.

Zakres działalności naszej kancelarii

Zespół kancelarii Proniewski & Przybyłka w Krakowie tworzą adwokaci , prawnicy oraz doradcy podatkowi, którzy prowadzili liczne sprawy z zakresu prawa pracy. Możemy pochwalić się między innymi tworzeniem od podstaw regulaminów pracy, w tym tych z elementami dotyczącymi zawiłych systemów motywacyjnych pracowników. Braliśmy udział w negocjacjach z udziałem związków zawodowych oraz przeprowadzaliśmy wielokrotnie procesy zwolnień grupowych. Reprezentowaliśmy naszych Klientów w sądach, w sprawach dotyczących nieuzasadnionych zwolnień czy godzin nadliczbowych. Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo porady z zakresu prawa pracy, która mieści się w spektrum przytoczonych spraw czy poza nie wykracza, zespół adwokatów z Kancelarii Proniewski & Przybyłka sprosta wyzwaniu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, starając się rozwiązać ją w sposób jak najbardziej korzystny dla strony, którą reprezentujemy.

Usługi prawne z zakresu prawa pracy świadczone przez naszą kancelarię obejmują:
tworzenie oraz regulacja regulaminów, w tym regulaminów pracy, wynagradzania i motywacyjnych,
pomoc przedsiębiorcom w kontaktach ze związkami zawodowymi,
wsparcie podczas kontroli inspekcji pracy,
pomoc w sporach sądowych z pracownikami (odszkodowania, nadgodziny, przywrócenie do pracy),
porady prawne z zakresu prawa pracy dotyczące m.in. zwolnień grupowych, reorganizacji zatrudnienia, likwidacji zakładowych funduszy świadczeń socjalnych
tworzenia oraz regulacji umów dotyczących pracy (umowy o pracę, kontrakty managerskie, umowy motywacyjne itd.).

 

Zapraszamy do naszego biura w Krakowie bądź kontaktu telefonicznego! Nasi adwokaci i prawnicy z chęcią będą Państwa reprezentować w sporach z zakresu prawa pracy, a także innych dyscyplin regulowanych przepisami kodeksów i ustaw.

Kontakt

Logo

NIP: 9442193874
REGON: 120814066

SIEDZIBA KANCELARII

ul. Konopnickiej 5/4
30-302 Kraków
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94

(+48) 609 521 683

BIURO TYCHY

ul. Wschodnia 18
43-100 Tychy
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

BIURO ŚWIĄTNIKI

Franciszka Bielowicza 57/3
32-040 Świątniki Górne

(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

Panel klienta

Każdy z naszych Klientów otrzymuje swoje konto w Panelu Klienta.