tło_PPSC adwokat Kraków Proniewski Przybyłka, kancelaria adwokacka w Krakowie,

Twój cel
Nasza wiedza
Wspólny sukces
klienci

434

Klientów

lat na rynku

8

Lat na rynku

zakończone sprawy sądowe

1923

Zakończone sprawy sądowe

proekty inwestycji

33

Projektów inwestycyjnych

Prawo podatkowe: kancelaria podatkowa i doradca podatkowy

Prawo podatkowe to dziedzina, która wielu osobom przysparza trudności, szczególnie gdy zbliża się okres rozliczania podatku. Jest to jedna z najmniej lubianych gałęzi prawa, która zwykle budzi negatywne skojarzenia. Często obawy te wynikają ze strachu przed popełnieniem błędu. Korzystając z pomocy doświadczonych adwokatów i doradców podatkowych z kancelarii Proniewski & Przybyłka, oszczędzicie sobie Państwo nerwów i ustrzeżecie się przed kosztownymi pomyłkami. Optymalizacja podatkowa, doradztwo podatkowo transakcyjne, wnioski o interpretacje podatkowe to tylko wąski wycinek naszej oferty.

Kancelaria podatkowa Proniewski & Przybyłka – wiarygodność i skuteczność

Jeżeli poszukują Państwo pomocy w sprawach związanych z prawem podatkowym, zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii doradztwa podatkowego Proniewski & Przybyłka z Krakowa. Cechujemy się wysoką skutecznością. W miesiącu udzielamy średnio około 14 porad z zakresu prawa podatkowego, do każdej sprawy podchodząc w sposób indywidualny.

Od prawa podatkowego nie sposób uciec. Stanowi ono nieodłączny element naszej codzienności. Systematycznie choćby płacimy różne podatki jak podatek VAT, od spadków i darowizn czy czynności cywilnoprawnych. Rozwiązaniem dla osób, które nie znają podstawowych przepisów prawa podatkowego lub nie chcą same zajmować się tym aspektem, jest powierzenie swojej sprawy profesjonalnym doradcom podatkowym. Podjęcie współpracy z rzetelną kancelarią doradcy podatkowego to inwestycja w bezpieczeństwo swojego kapitału. Porady w zakresie optymalizacji podatkowej pozwalają bowiem na uniknięcie niepotrzebnych kosztów i wybór takich form rozliczania podatku, które okażą się najkorzystniejsze finansowo. Jeżeli poszukują Państwo pomocy w sprawach związanych z prawem podatkowym w Krakowie, zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii podatkowej. Doświadczony zespół Proniewski & Przybyłka pomoże rozwiązać zawiłe sprawy czy zinterpretować przepisy prawa podatkowego na Państwa korzyść.

W czym może pomóc prawnik podatkowy?

W zakresie usług świadczonych przez naszą kancelarię mieści się między innymi wydawanie opinii prawno-podatkowych, doradztwo podatkowe czy weryfikacja rozwiązań gospodarczych w kontekście podatkowym. Jeśli prowadzą Państwo własną działalność, to również chętnie pomożemy. Zarówno jeśli chodzi o rozliczanie działalności gospodarczej, jak i optymalizację podatkową, która pozwoli zredukować koszty nadmiernie obciążające firmę. Pytania do doradcy podatkowego mogą dotyczyć także zmian wprowadzanych aktualnie w prawie podatkowym w Polsce. Kraków dysponuje bogatą ofertą podmiotów świadczących usługi podatkowe. Wybierając doradcę podatkowego, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na doświadczenie. Jest to czynnik, który minimalizuje ryzyko popełnienia błędów podczas prowadzenia spraw. Osiem lat obecności na rynku i blisko 2000 zakończonych spraw sądowych to bilans naszej kancelarii, który musi wzbudzać zaufanie.

Doradca podatkowy – cennik oraz lokalizacja

Z naszych porad podatkowych mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa. Koszt poszczególnych usług zależy od charakteru sprawy i tego, jak dużo czasu i uwagi wymaga od naszych doradców podatkowych konkretne zlecenie. Dla firm, które rozliczają się z nami w ramach abonamentu prawnego, usługa doradztwa podatkowego często zawiera się w pakiecie. W pozostałych przypadkach wyceniana jest indywidualnie, a klient informowany jest o cenie porady podatkowej zanim zostanie mu ona udzielona. W odpowiedzi na pytanie o cennik doradcy podatkowego odsyłamy więc do kontaktu z naszą kancelarią w Krakowie lub Tychach.

Świadczymy usługi dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą, jak i organizacji pozarządowych oraz spółek (kapitałowych, osobowych, cywilnych). Obsługujemy klientów z różnych sektorów, wykazując się przy tym indywidualnym podejściem do każdej sprawy i znajomością wysoce specyficznych przepisów branżowych. Dogodna lokalizacja naszej kancelarii doradztwa podatkowego (w Krakowie, przy ul. Konopnickiej 5/4) to kolejny z naszych atutów. Dla zainteresowanych świadczymy też usługi w formie zdalnej.

Posiadamy także filię kancelarii doradcy podatkowego w Tychach, przez co możemy świadczyć usługi także dla osób prywatnych i firm ze Śląska. Nasi prawnicy podatkowi posiadają gruntowne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa podatkowego. Śledzą zmiany w tym zakresie, dlatego są kompetentni do opiniowania, doradzania, weryfikowania wszelkich procedur, w tym najnowszych aktualizacji związanych z obniżeniem stawki podatkowej w środku roku w Polsce. Jeśli mają Państwo pytania związane ze zmianami w podatkach i szukają najkorzystniejszych dla siebie rozwiązań, zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy, co zrobić, by odnaleźć się w nowych ustaleniach i skorzystać na wprowadzonych regulacjach.

Doradca podatkowy – kiedy skorzystać z usług naszej kancelarii?

Wiemy, że kwestie podatkowe potrafią przysporzyć kłopotów, a niewiedza w tym zakresie może słono kosztować. Powierzenie swoich interesów specjalistom to właściwa decyzja. Kancelaria Proniewski & Przybyłka od lat wspiera przedsiębiorców i osoby prywatne, codziennie pracując na ich zaufanie. Rosnące grono stałych klientów to nasza wizytówka. Nie da się ukryć, że polskie prawo podatkowe należy do stosunkowo zawiłych, a kolejne regulacje niekoniecznie można nazwać intuicyjnymi. Nasi doradcy podatkowi wiedzą, jak interpretować ustawy i jak używać ich na korzyść swoich klientów. Podpowiemy, z jakich ulg warto skorzystać, pomożemy uniknąć dodatkowych kosztów.

Doradca podatkowy online

Zdajemy sobie sprawę z nowych okoliczności wywołanych pandemią COVID-19, w następstwie której wielu klientów oczekuje świadczenia usług w sposób zapośredniczony. W odpowiedzi na tę potrzebę oferujemy doradztwo podatkowe online lub konsultacje telefoniczne. Wystarczy umówić się z nami na konkretny termin rozmowy lub wideokonferencji. Porady podatkowe online mają taką samą wartość jak te udzielane w kontakcie bezpośrednim. W pełni angażujemy się w każdą sprawę, rozpatrujemy ją pod kątem najbardziej optymalnych rozwiązań. Mogą być Państwo pewni otrzymania rzetelnych porad bez wychodzenia z domu.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w naszych biurach w Krakowie, Tychach. W razie potrzeby zachęcamy również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Logo

NIP: 9442193874
REGON: 120814066

PPSC ADWOKAT KRAKÓW

ul. Konopnickiej 5/4
30-302 Kraków
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 68

PPSC ADWOKAT TYCHY

ul. Wschodnia 18
43-100 Tychy
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

PPSC ADWOKAT ŚWIĄTNIKI

Franciszka Bielowicza 57/3
32-040 Świątniki Górne
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

Panel klienta

Każdy z naszych Klientów otrzymuje swoje konto w Panelu Klienta.