header

Twój cel
Nasza wiedza
Wspólny sukces
klienci

434

Klientów

lat na rynku

8

Lat na rynku

zakończone sprawy sądowe

1923

Zakończone sprawy sądowe

proekty inwestycji

33

Projektów inwestycyjnych

Prawo podatkowe

Prawo podatkowe to dziedzina, która wielu przysparza trudności, szczególnie gdy zbliża się okres rozliczania podatku. Jest to jedna z najmniej lubianych gałęzi prawa, która zwykle budzi negatywne skojarzenia. Często obawy te wynikają ze strachu przed popełnieniem błędu. Korzystając z pomocy doświadczonych adwokatów i doradców podatkowych z kancelarii Proniewski & Przybyłka oszczędzicie sobie Państwo nerwów i ustrzeżecie się przed kosztownymi pomyłkami. Optymalizacja podatkowa, rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji, wnioski o interpretacje podatkowe to tylko wąski wycinek naszej oferty.

 

Od prawa podatkowego nie sposób uciec. Stanowi ono nieodłączny element naszej codzienności. Systematycznie choćby płacimy różne podatki jak podatek VAT, od spadków i darowizn czy czynności cywilnoprawnych. Rozwiązaniem dla osób, które nie znają podstawowych przepisów prawa podatkowego lub nie chcą same zajmować się tym aspektem, jest powierzenie swojej sprawy profesjonalnym doradcom podatkowym. Jeżeli poszukują Państwo pomocy w sprawach związanych z prawem podatkowym w Krakowie, zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii podatkowej. Nasz doświadczony zespół pomoże rozwiązać zawiłe sprawy czy zinterpretować przepisy prawa podatkowego na Państwa korzyść.

Doradca podatkowy Kraków

Świadczymy usługi dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą jak i organizacji pozarządowych oraz spółek (kapitałowych, osobowych, cywilnych). Obsługujemy Klientów z różnych sektorów, wykazując się przy tym indywidualnym podejściem do każdej sprawy i znajomością wysoce specyficznych przepisów branżowych.

Co możemy dla Państwa zrobić

W zakresie usług świadczonych przez naszą kancelarię mieści się między innymi wydawanie opinii prawno-podatkowych, doradztwo podatkowe czy weryfikacja rozwiązań gospodarczych w kontekście podatkowym. Jeśli prowadzą Państwo własną działalność, to również chętnie pomożemy. Zarówno jeśli chodzi o rozliczanie działalności gospodarczej, jak i optymalizację podatkową, która pozwoli zredukować koszty nadmiernie obciążające firmę. Kraków dysponuje bogatą ofertą podmiotów świadczących usługi podatkowe. Wybierając doradcę podatkowego, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na doświadczenie. Jest to czynnik, który minimalizuje ryzyko popełnienia błędów podczas prowadzenia spraw. Osiem lat obecności na rynku i blisko 2000 zakończonych spraw sądowych to bilans naszej kancelarii, który musi wzbudzać zaufanie.

Kancelaria Proniewski & Przybyłka – wiarygodność i skuteczność

Jeżeli poszukują Państwo pomocy w sprawach związanych z prawem podatkowym, zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii Proniewski & Przybyłka. Cechujemy się wysoką skutecznością, co znajduje potwierdzenie w statystykach – mamy już na koncie 34 pozytywne interpretacje podatkowe oraz 26 projektów z zakresu optymalizacji podatkowej. Dodatkowo w miesiącu udzielamy średnio około 14 porad z zakresu prawa podatkowego, podchodząc do każdej sprawy w sposób indywidualny.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w naszych biurach w Krakowie, Tychach. W razie potrzeby zachęcamy również do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Logo

NIP: 9442193874
REGON: 120814066

SIEDZIBA KANCELARII

ul. Konopnickiej 5/4
30-302 Kraków
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94

(+48) 609 521 683

BIURO TYCHY

ul. Wschodnia 18
43-100 Tychy
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

BIURO ŚWIĄTNIKI

Franciszka Bielowicza 57/3
32-040 Świątniki Górne

(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

Panel klienta

Każdy z naszych Klientów otrzymuje swoje konto w Panelu Klienta.