tło_PPSC adwokat Kraków Proniewski Przybyłka, kancelaria adwokacka w Krakowie,

Twój cel
Nasza wiedza
Wspólny sukces
klienci

434

Klientów

lat na rynku

8

Lat na rynku

zakończone sprawy sądowe

1923

Zakończone sprawy sądowe

proekty inwestycji

33

Projektów inwestycyjnych

Kancelaria prawa gospodarczego

Kancelaria Proniewski & Przybyłka oferuje pomoc i profesjonalne wsparcie w wielu dziedzinach prawa. Jedną ze specjalizacji, której dotyczy wysoki odsetek spraw prowadzonych przez naszych prawników, jest prawo gospodarcze. Aktualnie prowadzimy stałą obsługę prawną 23 firm, które należą do różnych branż. Nasza kancelaria prawa gospodarczego oferuje pomoc prawną o kompleksowym działaniu, nie ograniczając się wyłącznie do dziedziny, jaką jest prawo gospodarcze. Nasi adwokaci codziennie zajmują się świadczeniem usług prawnych zarówno dla Klientów indywidualnych, korporacyjnych, jak i tych należących do sektora publicznego. Naszym zadaniem jest pomoc w rozwiązywaniu rozmaitych problemów wszystkich Klientów, którzy zwrócą się do nas z taką prośbą. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poradami z dziedziny prawa gospodarczego, poniżej przedstawiamy zakres naszej działalności.

Prawo gospodarcze , prawo spółek, prawo podatkowe czy cywilne to dziedziny, w których jesteśmy gotowi podjąć się prowadzenia kierowanych do nas spraw. Doświadczenie, które nabyliśmy podczas reprezentowania naszych Klientów przed sądem w ciągu dziewięciu lat naszej działalności, stanowi doskonały kapitał, który umiejętnie wykorzystujemy w dalszej praktyce. Nasza kancelaria to miejsce zatrudniające najlepszych specjalistów, dla których jednym z zainteresowań jest prawo gospodarcze. Jest to bardzo szeroka dziedzina i aby się w niej swobodnie poruszać, konieczne jest opanowanie zagadnień z zakresu prawa spółek, transportowego czy ubezpieczeniowego. Prawo gospodarcze nie jest regulowane przez jeden ogólny kodeks, dlatego adwokaci zajmujący się problemami z tego obszaru muszą wyróżniać się wszechstronną wiedzą. Z takimi zetkniecie się Państwo w kancelarii Proniewski & Przybyłka.

W naszej kancelarii w Krakowie w kontekście prawa gospodarczego zajmujemy się:
pomocą prawną dotyczącą bieżącej działalności gospodarczej,
tworzeniem i analizą umów w obrocie gospodarczym,
pomocą w negocjacjach handlowych,
wsparciem podczas reorganizacji firmy,
obsługą dotyczącą projektów inwestycyjnych,
opracowywaniem dokumentów wewnętrznych firmy (regulaminy pracownicze, statusy, umowy motywacyjne),
pomocą w sporach sądowych (firma-ubezpieczyciel, firma-klient),
zakładaniem lub przekształcaniem spółek prawa handlowego,
pomocą przy zakładaniu spółek.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do siedziby naszej kancelarii, która znajduje się w Krakowie przy ulicy Konopnickiej 5/4. Doświadczeniem i wiedzą służymy także w naszych biurach zlokalizowanych w Tychach oraz Świątnikach. Zapraszamy.

Kontakt

Logo

NIP: 9442193874
REGON: 120814066

PPSC ADWOKAT KRAKÓW

ul. Konopnickiej 5/4
30-302 Kraków
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 68

PPSC ADWOKAT TYCHY

ul. Wschodnia 18
43-100 Tychy
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

PPSC ADWOKAT ŚWIĄTNIKI

Franciszka Bielowicza 57/3
32-040 Świątniki Górne
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

Panel klienta

Każdy z naszych Klientów otrzymuje swoje konto w Panelu Klienta.