tło_PPSC adwokat Kraków Proniewski Przybyłka, kancelaria adwokacka w Krakowie,

Twój cel
Nasza wiedza
Wspólny sukces
klienci

434

Klientów

lat na rynku

8

Lat na rynku

zakończone sprawy sądowe

1923

Zakończone sprawy sądowe

proekty inwestycji

33

Projektów inwestycyjnych

Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne

Nosicie się Państwo z zamiarem restrukturyzacji spółki czy przedsiębiorstwa? Planujecie wdrożyć postępowanie upadłościowe i zastanawiacie się jakie prawa Wam przysługują? Przez te oraz inne zawiłe kwestie z zakresu prawa restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego przeprowadzą Państwa prawnicy z kancelarii Proniewski & Przybyłka.

 

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań upadłościowych likwidacyjnych lub z możliwością zawarcia układu. Wychodzimy także naprzeciw Klientom, których firmy są zagrożone upadłością, podejmując się negocjacji z wierzycielami, przygotowując plany postępowania naprawczego czy doprowadzając do zawarcia układu gwarantującego korzystną formę spłaty zadłużenia bądź znaczną redukcję długu. Reprezentujemy naszych Klientów w następujących formach postępowania restrukturyzacyjnego: postępowaniu o zatwierdzeniu układu, przyspieszonym postępowaniu układowym, postępowaniu układowym oraz postępowaniu sanacyjnym.

 

Słaba koniunktura gospodarcza powoduje, że muszą Państwo wyraźnie ograniczyć liczebność załogi? Aby zwolnienia nie zakończyły się pozwami ze strony pracowników, muszą spełniać szereg wymogów formalnych, a także być odpowiednio umotywowane. W kancelarii Proniewski & Przybyłka specjalizujemy się w obsłudze procesu zwolnień ze szczególnym uwzględnieniem zwolnień grupowych, co pozwoli Państwu sprawnie przejść przez całą procedurę i wprowadzić firmę na ścieżkę wzrostu rentowności.

Postępowanie upadłościowe i likwidacyjne z naszą kancelarią

O ogłoszenie upadłości mogą występować nie tylko spółki, ale również osoby fizyczne. Nowe przepisy, które weszły w życie z początkiem 2016 roku, znacząco rozszerzyły zakres stosowania procedury upadłości konsumenckiej. Wiele osób wciąż jednak nie jest świadomych własnych praw bądź też ma wątpliwości czy ich przypadek obejmuje wspomniana nowelizacja. Nierzadko poważną przeszkodę stanowi też skompletowanie niezbędnych dokumentów. Decydując się na postępowanie upadłościowe pod nadzorem naszej kancelarii, uczynicie Państwo znaczący krok w stronę umorzenia zadłużenia.

 

Przygotujemy dla Was komplet dokumentów oraz wniosek o upadłość wraz ze stosownym uzasadnieniem. Powierzenie nam prowadzenia postępowania upadłościowego minimalizuje ryzyko, że wniosek nie zostanie odrzucony z przyczyn formalnych. Wysoki poziom merytoryczny wniosku, pod postacią dobrze umotywowanego uzasadnienia, zwiększy z kolei szansę na pozytywne rozpatrzenie sprawy. Nasze usługi obejmują również reprezentacje przed sądem upadłościowym, syndykiem oraz wierzycielami.

 

W kancelarii Proniewski & Przybyłka możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami i nowelizacjami, stale też podnosimy swoje kwalifikacje, co stanowi gwarancję wysokiej jakości usług. Zapraszamy.

Kontakt

Logo

NIP: 9442193874
REGON: 120814066

PPSC ADWOKAT KRAKÓW

ul. Konopnickiej 5/4
30-302 Kraków
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 68

PPSC ADWOKAT TYCHY

ul. Wschodnia 18
43-100 Tychy
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

PPSC ADWOKAT ŚWIĄTNIKI

Franciszka Bielowicza 57/3
32-040 Świątniki Górne
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

Panel klienta

Każdy z naszych Klientów otrzymuje swoje konto w Panelu Klienta.