header

Twój cel
Nasza wiedza
Wspólny sukces
klienci

434

Klientów

lat na rynku

8

Lat na rynku

zakończone sprawy sądowe

1923

Zakończone sprawy sądowe

proekty inwestycji

33

Projektów inwestycyjnych

Obsługa prawna firm

Warunki działania firm wyznaczają nie tylko prawa popytu i podaży, ale również regulacje prawne. Ich liczba oraz częste zmiany przyprawiają nieraz przedsiębiorców o ból głowy. Kompleksowa obsługa prawna firm oferowana przez Kancelarię Adwokacką Proniewski&Przybyłka z Krakowa zapewnia merytoryczne wsparcie i pozwala skupić się wyłącznie na kwestiach biznesowych. W gronie naszych Klientów znajdują się zarówno małe, jak i duże organizacje. Cechuje nas elastyczne podejście, zorientowane na Państwa potrzeby. Wybór naszej kancelarii to gwarancja profesjonalizmu, terminowości i wysokiej jakości usług. Niezależnie od tego, czy są Państwo zainteresowani jednorazowym wsparciem, czy też kompleksową obsługą prawną nasz doświadczony zespół sprosta oczekiwaniom. dziewięć lat działalności oraz blisko 2000 zakończonych spraw sądowych czynią z nas wiarygodnego partnera dla firm z Krakowa i okolic.

Abonament prawny

Chcielibyście Państwo móc skorzystać z pomocy prawnika, który zawsze pozostaje do Waszej dyspozycji? Myślicie, że musi to kosztować fortunę? Nic bardziej mylnego. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, wprowadziliśmy do swojej oferty usługę abonamentu prawnego. Za zryczałtowaną opłatę otrzymają Państwo dostęp do stałej obsługi prawnej obejmującej m.in. możliwość konsultacji telefonicznej lub osobistej, reprezentowanie przed sądami czy sporządzanie i opiniowanie dokumentów. Nasza pomoc obejmuje wszystkie dziedziny prawa w tym prawo podatkowe, prawo umów, spory sądowe, prawo gospodarcze i handlowe, prawo cywilne. Przygotowaliśmy dla Państwa pakiety nisko i wysokobudżetowe, różniące się między sobą zakresem usług. Wraz z zakupem abonamentu prawnego zyskują Państwo przejrzysty system rozliczania usług prawnych, atrakcyjne stawki za godzinę pracy adwokata i rabaty na pozostałe usługi Kancelarii.

Kolebką pomysłu abonamentu prawnego są Stany Zjednoczone. Początkowo był on kierowany głównie do dużych korporacji, których pracownicy zyskali poza standardowymi pakietami medycznymi również pakiety prawnicze. Współcześnie usługa ta się zdemokratyzowała a wśród jej beneficjentów są podmioty o różnej wielkości. Jeśli macie jeszcze Państwo wątpliwości czy warto z niej skorzystać – przedstawiamy krótką listę korzyści:

Usługę abonamentu prawnego kierujemy przede wszystkim do małych firm, które często, ze względu na ryzyko poniesienia dużych wydatków, powstrzymują się przed nawiązaniem regularnej współpracy z prawnikiem. Działania na własną odpowiedzialność – zwłaszcza w tak skomplikowanej materii, jaką jest prawo – nierzadko przynoszą jednak efekt przeciwny do zamierzonego. Przygotowane przez nas pakiety z różnych segmentów cenowych czynią tę usługę dostępną dla wszystkich firm, nawet tych o przeciętnym budżecie.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej firm i spółek. Nasz zespół tworzą doświadczeni prawnicy z wieloletnim stażem (adwokaci, radcowie prawni, doradca podatkowy). Zapraszamy do naszego biura w Krakowie, a także kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Kontakt

Logo

NIP: 9442193874
REGON: 120814066

SIEDZIBA KANCELARII

ul. Konopnickiej 5/4
30-302 Kraków
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94

(+48) 609 521 683

BIURO TYCHY

ul. Wschodnia 18
43-100 Tychy
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

BIURO ŚWIĄTNIKI

Franciszka Bielowicza 57/3
32-040 Świątniki Górne

(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

Panel klienta

Każdy z naszych Klientów otrzymuje swoje konto w Panelu Klienta.