header

Twój cel
Nasza wiedza
Wspólny sukces
klienci

434

Klientów

lat na rynku

8

Lat na rynku

zakończone sprawy sądowe

1923

Zakończone sprawy sądowe

proekty inwestycji

33

Projektów inwestycyjnych

Adwokat Kraków

Współcześnie większość dziedzin życia jest regulowana przepisami prawa. Nasze przywileje i obowiązki wyznaczają zapisy ustaw, kodeksów, czy regulaminów. Każdego dnia powstają dziesiątki nowych regulacji, a te istniejące są nowelizowane. Tempo zmian sprawia, że nie sposób za nimi nadążyć. Jednak nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania. Aktualność wciąż zachowuje łacińska sentencja, że nieznajomość prawa szkodzi. Aby uniknąć nieprzyjemności, warto powierzyć swoje sprawy profesjonalistom. Osobą, której pomoc okaże się nieoceniona jest adwokat. Kraków to miejsce, gdzie Państwa uwadze polecamy kancelarię Proniewski & Przybyłka. Cechuje nas fachowość i terminowość działań. Bogata praktyka zawodowa pozwala nam na współpracę zarówno z Klientem indywidualnym, jak i stałą obsługę prawną firm i pomiotów z sektora publicznego. Jesteśmy ukierunkowanie na realizację celów biznesowych naszych klientów. Nasze motto to „Twój Cel, Nasz Wiedza, Wspólny Sukces.”.

Biorąc pod uwagę liczbę kancelarii adwokackich, znalezienie dobrego adwokata w Krakowie nie powinno stanowić problemu. Jednak ilość rzadko idzie w parze z jakością. W naszej kancelarii do każdej sprawy pochodzimy indywidualnie i unikamy popadania w schematyzmy i rutynę. Kolejna sprawa nie jest dla nas jedynie zleceniem do wykonania, a osobistym wyzwaniem i szansą na zbudowanie zaufania. Za każdą sprawą stoi dla nas człowiek z własnymi potrzebami, emocjami i oczekiwaniami. Gruntowne wykształcenie kierunkowe w połączeniu z wszechstronną praktyką zawodową przekłada się na gotowość niesienia pomocy w wielu dziedzinach prawa. Nasi adwokaci i radcy prawni specjalizują się w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa autorskiego, prawa spadkowego, prawa cywilnego czy prawa gospodarczego.

W jakich sprawach możemy pomóc?

Poszukujecie Państwo pomocy adwokata w sprawie o upadłość konsumencką? Zostaliście poszkodowani i staracie się o odszkodowanie? Nasi adwokaci są gotowi podjąć się spraw z wymienionych wyżej dziedzin i doprowadzić je do pozytywnego rozwiązania. Reprezentujemy również Klientów w sprawach z zakresu prawa pracy. Zostaliście Państwo bezpodstawnie zwolnieni? Szef zalega wam z pensją? Myślicie, że stoicie na straconej pozycji? Przy wsparciu naszych adwokatów wygracie Państwo spór z nieuczciwym pracodawcą. Pomyśleliśmy również o przedsiębiorcach, włączając do swojej oferty usługę stałej obsługi prawnej. Asysta doświadczonego adwokata okaże się nieoceniona także w sprawach o rozwód. Rozwiązanie małżeństwa na sali sądowej jest niezwykle stresującym wydarzeniem, zwłaszcza gdy strony nie potrafią się porozumieć co do podziału majątku. Prawnicy z kancelarii adwokackiej Proniewski & Przybyłka w Krakowie zadbają o przygotowanie stosownych dokumentów i opracowanie skutecznej strategii rozwodowej.

Ramy naszej pracy poza standardowymi zapisami ustawowymi reguluje Kodeks Etyki Adwokackiej. Tym samym nadrzędnym celem adwokatów tworzących zespół kancelarii Proniewski & Przybyłka w Krakowie jest ochrona Państwa interesów. Cennik jest elastyczny a honorarium za poszczególne usługi ustalane indywidualnie (jego wysokość zależy głównie od stopnia skomplikowania sprawy).

Jeśli poszukujecie Państwo skutecznego adwokata w Krakowie, to zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii adwokackiej. Ul. Konopnicka 5/4 to jeden z adresów, pod którym jesteśmy do Państwa dyspozycji. Swoje biura mamy także w Tychach i Świątnikach. Prawo pracy, autorskie, prawo umów, prawo spółek, spadkowe, cywilne czy gospodarcze nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jeśli Państwa sprawa jest nietypowa i nie macie pewności czy mieści się w zakresie naszych usług, to zapraszamy do kontaktu. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb Klientów uwzględniając w ofercie zgłaszane przez nich zapotrzebowanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Logo

NIP: 9442193874
REGON: 120814066

SIEDZIBA KANCELARII

ul. Konopnickiej 5/4
30-302 Kraków
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94

(+48) 609 521 683

BIURO TYCHY

ul. Wschodnia 18
43-100 Tychy
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

BIURO ŚWIĄTNIKI

Franciszka Bielowicza 57/3
32-040 Świątniki Górne

(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

Panel klienta

Każdy z naszych Klientów otrzymuje swoje konto w Panelu Klienta.

Live chat

_+

Live Chat