tło_PPSC adwokat Kraków Proniewski Przybyłka, kancelaria adwokacka w Krakowie,

Twój cel
Nasza wiedza
Wspólny sukces
klienci

434

Klientów

lat na rynku

8

Lat na rynku

zakończone sprawy sądowe

1923

Zakończone sprawy sądowe

proekty inwestycji

33

Projektów inwestycyjnych

Własność intelektualna i przemysłowa

Prawo autorskie to jedna z obszerniejszych dziedzin prawa, która w szczególny sposób dotyka przedsiębiorców. Z roku na rok coraz większą popularność zyskują choćby umowy dotyczące praw autorskich, stając się dominującą formą regulacji stosunku pracy np. w branży kreatywnej czy środowisku sieci internetowej. Znaki towarowe, ochrona praw autorskich, własność intelektualna, własność przemysłowa, licencje czy wynalazki – to tylko niewielki zakres tematów, które w dobie globalizacji trwale wiążą się z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia w zakresie któregoś z tych zagadnień, zapraszamy do naszej kancelarii, gdzie pomożemy w rozwiązaniu wszystkich trudności.

 

Zastanawiacie się Państwo jak zarejestrować znak towarowy? Jakie przepisy regulują ochronę praw autorskich w Polsce? Jak wygląda ochrona znaku towarowego? Przy wsparciu naszych adwokatów sprawy z tej dziedziny prawa staną się o wiele prostsze i przystępne dla wszystkich zainteresowanych. Jeśli uważacie Państwo, że sytuacja, z którą macie problem jest nietypowa lub trudna i łączy się z innymi dziedzinami prawa, zapraszamy do nas. Szeroki zakres specjalizacji i interdyscyplinarne wykształcenie pozwalają nam wykazywać się skutecznością w nawet najbardziej skomplikowanych sporach. W każdym przypadku jesteśmy zorientowani na satysfakcję Klienta, którego reprezentujemy.

Prawo autorskie — Kancelaria Proniewski & Przybyłka

Nasze zainteresowania w szczególny sposób dotyczą zagadnień związanych z rozwojem nowych technologii oraz Internetu. Znaczny odsetek naszych Klientów stanowią firmy, które należą do szeroko pojętej branży IT. Współpracujemy również z agencjami reklamowymi, twórcami, pomysłodawcami oraz wydawcami. Niezależnie od tego, czy Państwa firma to spółka kapitałowa, osobowa, cywilna czy przedsiębiorstwo działające w formie indywidualnej, chętnie udzielimy wsparcia w zakresie zarządzania własnością intelektualną w przedsiębiorstwie oraz ochrony praw własności intelektualnej.

Nasza kancelaria w liczbach

W czasie trwania naszej praktyki zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie prawa autorskiego oraz własności intelektualnej i przemysłowej. Przygotowaliśmy 84 umowy dotyczące praw własności intelektualnej (w tym prawa autorskiego i pokrewnego). Zajmujemy się wydawaniem opinii dotyczących sporów na tle naruszania własności intelektualnej. Zarejestrowaliśmy 32 znaki towarowe oraz prowadziliśmy sprawy związane z naruszeniem praw własności intelektualnej. Przemawiają za nami zarówno twarde dane liczbowe jak i pozytywne rekomendacje Klientów.

Zakres świadczonych przez nas usług

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Logo

NIP: 9442193874
REGON: 120814066

PPSC ADWOKAT KRAKÓW

ul. Konopnickiej 5/4
30-302 Kraków
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 68

PPSC ADWOKAT TYCHY

ul. Wschodnia 18
43-100 Tychy
kancelaria@ppsc.pl
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

PPSC ADWOKAT ŚWIĄTNIKI

Franciszka Bielowicza 57/3
32-040 Świątniki Górne
(+48) 12 345 56 94
(+48) 609 521 683

Panel klienta

Każdy z naszych Klientów otrzymuje swoje konto w Panelu Klienta.